Vragen? Bel ons! Telefoonnummers - Klooster Reizen Reisburo BV

Bel mij terug

Bel mij terug Telefoonnummers - Klooster Reizen Reisburo BV

Mijn website:

Ga naar de homepage - Klooster Reizen Reisburo BV

Menu - Klooster Reizen Reisburo BV
Menu
Mijn reisoverzicht

Nieuws/vakantieblog

Tijdens lockdown wel bereikbaar!

Tijdens lockdown wel bereikbaar! - Klooster Reizen Reisburo BV

Naar aanleiding van de persconferentie van gisteravond zullen wij fysiek onze deuren moeten sluiten. Dat is balen, maar wat moet dat moet en ook wij willen graag van dit virus af!

We merkten de afgelopen weken dat de vraag naar vakanties weer aan het toenemen was. Zomervakanties naar de zon werden geboekt, thuiswerken kon ook best in de zon deze winter meenden sommigen en anderen wilden toch nog een weekend weg om even niet in eigen huis thuis te blijven. Gelukkig kunnen we u hier nog steeds mee helpen. We zijn namelijk via de mail en telefoon gewoon bereikbaar!

Heeft u dus plannen? Of bedenkt u deze tijdens de komende lockdown? Neem contact met ons op! Niks is lekkerder dan weg te dromen bij een komende vakantie.

Blijf gezond en hopelijk tot snel!

Klooster Reizen

Winschoten 0597-431643 winschoten@kloosterreizen.nl
Delfzijl 0596-613467 delfzijl@kloosterreizen.nl
Hoogezand 0598-326600 hoogezand@kloosterreizen.nl
Stadskanaal 0599-613491 stadskanaal@kloosterreizen.nl
Groningen 050-8200933 groningen@kloosterreizen.nl
Roden 050-5025700 roden@kloosterreizen.nl

Meer berichten lezen? Zie ons Nieuws/vakantieblog


Klooster Reizen Winschoten - Klooster Reizen Reisburo BV

Winschoten

Klooster Reizen Stadskanaal - Klooster Reizen Reisburo BV

Stadskanaal

Klooster Reizen Delfzijl - Klooster Reizen Reisburo BV

Delfzijl

Klooster Reizen Hoogezand - Klooster Reizen Reisburo BV

Hoogezand

Klooster Reizen Groningen - Klooster Reizen Reisburo BV

Groningen

Klooster Reizen Roden - Klooster Reizen Reisburo BV

Roden

Nieuws
Tijdens lockdown wel bereikbaar! - Klooster Reizen Reisburo BV

Tijdens lockdown wel bereikbaar!

Naar aanleiding van de persconferentie van gisteravond zullen wij fysiek onze deuren moeten sluiten. Dat is balen, maar wat moet dat moet en ook wij willen graag van dit virus af!...  Verder lezen »