Cruisedag naar de MSC Preziosa op 26 november 2024

Op 26 november 2024 was het zover, ons cruisebezoek aan de MSC Preziosa in Rotterdam. Samen met een groep van 45 klanten en 5 collega's zijn we op een vroeg tijdstip richting de Rotterdamse cruise terminal vertrokken.

 Om 5:45 uur vertrok de groep uit Winschoten en om 6:30 uur sloten de overige deelnemers zich aan in Hoogkerk. 

Om goed wakker te worden verzorgden Ilse, Mees, Zoë, Esmee en Leonie de koffie en de thee en was er voor iedereen een gevulde koek. Rond 9:30 uur kwamen we aan en begon ons dagbezoek. Na een gezamenlijke inscheping nam Daniëlle Groot van de MSC ons mee in het verhaal van de rederij. Een echt familiebedrijf met inmiddels 22 schepen in haar vloot. Volgend jaar zal de Preziosa uit de vaart worden gehaald, maar het was erg interessant om deze te kunnen bezoeken en te kunnen zien hoe zo'n groot schip werkt. Wist u dat MSC staat voor Mediterranean Shipping Company?

Een rondleiding op het schip gaf aan iedereen een goede indruk waarna we vervolgens hebben genoten van een drie gangen lunch aan boord. 

Rond 14:30 uur vertrok onze bus weer naar het hoge noorden. Met een tussenstop in Bataviastad om de beentjes te strekken was de groep rond 19:30uur weer thuis. 
Een geslaagde dag al zeggen wij het zelf! Hieronder een kleine foto impressie: 

Wilt u ook een keer mee op een cruise bezoek? Neem gerust contact met ons op en houdt onze kanalen in de gaten!